укр | рус | eng
Новини Рішення Про компанію Контакти
Вересень 2018

Програмний комплекс централизованої ідентифікації та електронно-цифрового підпису «iSign»  05 вересня 2018 року успішно пройшов первинну експертизу в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, та може використовуватися у вигляді сервісу  для проведення електронної ідентифікації особистості  Користувача при отриманні різноманітних видів електронних послуг. Він надає можливість накладати на документи власний електронно-цифровий підпис, а також перевіряти та ідентифікувати документи, підписані іншими користувачами, у межах діючого законодавства України. 

Експертний висновок

Переглянути

Липень 2018

Засіб електронного цифрового підпису апаратно-програмний комплекс «TELLIPSE4» 23 липня 2018 року успішно пройшов первинну експертизу в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, і може використовуватися для накладання електронного цифрового підпису згідно з чинним законодавством України. Продукт розроблено на базі мікроконтролера Samsung сімейства S3D350A (S3D350A, S3D300A, S3D264A, S3D232A, S3D232A, S3K350A, S3K300A).

Еспертний висновок Переглянути
Липень 2018

Засіб електронного цифрового підпису апаратно-програмний комплекс «TELLIPSE3» 23 липня 2018 року успішно пройшов додаткову експертизу в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, і може використовуватися для накладання електронного цифрового підпису згідно з чинним законодавством України.

Еспертний висновок Переглянути
Квітень 2015

Продукти розробки та виробництва ТОВ "Підприємство "Пластик Карта" - контактні та двохінтерфейсні картки TM Pectoral - успішно пройшли сертифікацію у BPC GROUP та включені в перелік карт, що підтримуються системою персоналізації EMV карт SmartVista розробки компанії BPC GROUP.

Сертифікат Pectoral contact products

Переглянути

Сертифікат Pectoral  dual interface products

Переглянути
Грудень 2014

Засіб електронного цифрового підпису апаратно-програмний комплекс «TELLIPSE» 10 грудня 2014 року успішно пройшов додаткову експертизу в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, і може використовуватися для накладання електронного цифрового підпису згідно з чинним законодавством України.

Еспертний висновок Переглянути
Всі новини
Наші партнери:
.